Trek je oude kleren aan, trommel je vrienden op en kom een middag lekker ontdekken, knutselen en ravotten op De Pannenhoef!
Verzamel jij alle stempels?
Bij de ingang krijg je een stempelkaart met 10 onderdelen. Daarna bepaal je zelf waar je begint. Pluis een echte uilenbraakbal uit, speur naar dieren in Woody’s avonturenbos en help mee om een hut te bouwen. Of steek je handen uit de mouwen met natuurlijke materialen, zaag een boomschijfje en probeer raak te gooien met een hoefijzer.
Ook kun je wol vilten, een broodje bakken boven het vuur en kennismaken met de schaapherder en zijn schapen. Tussendoor staat er natuurlijk een beker ranja voor je klaar.
Ga op avontuur in de natuur
Je kunt tussen 11.00 en 16.00 uur komen wanneer je wilt en zelf kiezen welke activiteiten je doet. Neem gerust wat te eten mee en zoek tussendoor een fijn plekje voor een gezellige picknick in de natuur.
- Leeftijd: Kinderen op de basisschool onder begeleiding van een volwassene.
- Tijd: Tussen 11.00 en 16.00 uur is De Zwarte Schuur geopend. Je kunt komen wanneer je wilt en zelf kiezen wat je wil doen. Haal bij aankomst een activiteitenkaart op bij de ingang van de Zwarte Schuur. Dan weten we ook dat je er bent!
- Kosten: Gratis.
- Aanmelden: Via onderstaand formulier. Let op: meld alleen het aantal kinderen aan.
- Het Vaartven (Pannenhoef 1, Rijsbergen): volg het fietspad naar de Zwarte Schuur.
- De Ganger (Panhoefweg, Zundert): volg het fietspad naar de Zwarte Schuur.
- De Bak (Ettensebaan, Zundert)
- De Lokkerberg (Oosteindseweg 82, Rijsbergen)
Vanaf de parkeerplaatsen is het ongeveer 1 kilometer wandelen naar de Zwarte Schuur. Het Vaartven is de dichtstbijzijnde parkeerplaats.