De Open Dagen in de Zwarte Schuur liggen stil van november tot en met maart, maar dit jaar gaan onze wandelingen gewoon door! Alleen niet vanaf de Zwarte Schuur, maar vanaf één van de parkeerplaatsen rondom de Pannenhoef, dan zien we ook weer eens wat anders.
Winterwandeling - Naderend voorjaar
De wandelingen hebben hetzelfde thema, namelijk de natuur in de winter. Maar omdat iedere wandeling in een andere fase van de winter plaatsvindt, zal er iedere keer aandacht zijn voor die verschijnselen die in dat deel van de winter te zien zijn.
We wandelen vanaf parkeerplaats Ganger, dan blijven we in het zuidelijk deel van de Pannenhoef. Hoewel het nog volop winter is, staat deze wandeling al helemaal in het teken van het naderende voorjaar. Wellicht staat het speenkruid al in bloei, of heel misschien een vroege bosanemoon!